Český jazyk a literatura

Home » Aktuality » Nové stránky

Nové stránky

Webové stránky oddělení literatury Ústavu bohemistiky a knihovnictví FPF Slezské univerzity v Opavě spouštíme jako komunikační kanál pro současné studenty, ale i pro studenty bývalé, kteří nechtějí ztratit kontakt se svou alma mater, současně také samozřejmě pro zájemce o studium literatury v Opavě a koneckonců pro kohokoliv, koho literárněvědná bohemistika v Opavě zajímá.

Kromě „povinných“ informací o pracovišti, o studiu, lidech a vydaných publikací bude hlavní stránka věnována také blogu, jenž bude jednak přinášet různé aktuální zprávy o naší činnosti, jednak čas od času i něco k přečtení a zamyšlení, co zrovna má některý z pracovníků takříkajíc „na jazyku“.

Budeme rádi, když tyto stránky splní svůj účel: přinesou informace, které zde hledáte.